W dniu 21 lutego odbył się drugi bieg na orientację z cyklu pucharowego „Cztery Pory Roku 2014-15” tym razem w Arturówku. Na starcie pojawiło się ponad 40 osób,czyli 33 patrole z kilku łódzkich drużyn harcerek, harcerzy i wędrowników, a także kursantki Kursu Podharcmistrzyń „Powidoki 2015”. Rywalizacja zapowiadała się więc arcyciekawie, również ze względu na dość trudne warunki do biegania (lód i śnieg na ścieżkach leśnych). Trasa też była dość wymagająca a rozlokowanie niektórych punktów sprawiało części uczestników spore trudności. Jednakże można ogólny poziom zawodów uznać za zadowalający, a niektóre wyniki, szczególnie w kategoriach open harcerek i harcerzy za bardzo wyśrubowane.
Następny bieg odbędzie się w Łagiewnikach już 25 kwietnia o godz. 10:00. Będzie więc kolejna szansa by zdobyć punkty do klasyfikacji pucharowej. Przypominamy, że przede wszystkim liczy się zwycięstwo w całym cyklu i ono będzie szczególnie nagradzane.
W zdrowym ciele zdrowy duch!
Czuwaj!
phm. Dariusz Szkiłondź