Okręg Łódzki ZHR pomaga w organizacji II Festiwalu Inicjatyw Miejskich “Miastograf”. W programie festiwalu m.in.: przegląd filmów Andrzeja Barta (znanego między innymi jako autora powieści “Fabryka Muchołapek” nominowanej do Nike 2009), przegląd “Łódź w obiektywie szkoły filmowej”, koncert “Ostatni Jazz w EC1”, spotkania fotografii awangardowej “Lomografie”, projekt artystyczny “Kioski/Kiosken” oraz Olimpiada Sportów Miejskich.

Łódzkie harcerki i łódzcy harcerze w czasie olimpiady zorganizują turniej gier planszowych (Puerto Rico, Wysokie Napięcie, Osadnicy z Catanu) i miejski bieg na orientację. Na Olimpiadę i inne wydarzenia serdecznie zapraszamy.

Organizatorem festiwalu jest Łódzkie Stowarzyszenie Inicjatyw Miejskich “Topografie”.

Więcej informacji: www.miastograf.pl