LogoPo obozie, kolonii potrzebujesz chwili odetchnięcie? Chciałbyś mieć moment na refleksję nad sensem swojej pracy, nad przyszłym rokiem? Chcesz spotkać się z Bogiem i podziękować Mu za to czego doświadczyłeś i powierzyć sprawy, które nosisz w sercu?

Ta propozycja jest dla Ciebie 🙂

Zapraszamy Cię do udziału w Pieszej Pielgrzymce na Jasną Górę. Zaproszenie skierowane jest szczególnie do Rad Drużyn oraz instruktorek i instruktorów ale nie tylko. Pielgrzymka jest formą duchowości, która powinna nam odpowiadać. Z założenia trzeba nastawić się na wysiłek, pokonywanie siebie. Ale równolegle niesie w sobie dużo radości i poczucia wspólnoty z innymi wierzącymi, czego często dziś brakuje. Na pewno przynosi też konkretne owoce w relacji z Panem Bogiem. Sprawdzony sposób na budowanie formacji religijnej w ZZ w Twojej drużynie.

Termin: 21-26 sierpnia 2010 (wędrujemy 4 dni, potem dwa dni w Częstochowie, można też wracać pieszo kolejne 4 dni). Inne informacje.

Zapraszamy Cię do grupy 3, tam będziemy wspólnie pielgrzymować. Zabierz ze sobą mundur – na Jasną Górę wejdziemy w mundurach. Jeżeli od lat pielgrzymujesz w innej grupie też zabierz mundur.

Mam prośbę o informację, ze się wybierasz Ty albo ktoś z Twojej drużyny do mnie, zawsze łatwiej pielgrzymowac razem. Pomyślimy o ewentualnych namiotach albo innym wsparciu (zapewnimy też opiekę osobom niepełnoletnim).

Hania Drabik
hanna.drabik@gmail.com