AnkietaDrogie Druhny i Drodzy Druhowie,
zwracam się do Was ze sprawą spędzającą mi sen z powiek, czyli moją pracą magisterską. Jej temat to: „Metoda harcerska w pracy z osobami niepełnosprawnymi umysłowo.” Chciałabym poznać opinię środowiska harcerskiego, która stanie się jednym z filarów mojej pracy.

Dlatego zwracam się do Was z serdeczną prośbą o wypełnienie ankiety (do 30 grudnia 2008 r.). Nie musicie nic wiedzieć o osobach niepełnosprawnych umysłowo, wystarczy, że znacie metodę harcerska i potraficie wygenerować własną opinię… a w to nie wątpię Wink.

Ankieta nie jest w jakiejś specjalnej formule, zwykły Word. Wybraną odpowiedź zaznaczcie np. innym kolorem lub zakreślaczem. Nie trzeba nic kasować (kropek na wpisanie), po prostu piszcie jak idzie Smile. Liczy się dla mnie Wasza opinia a nie forma i wygląd ankiety. Pamiętajcie, że każda odpowiedź jest dobra!

Wiem, że to pracochłonny i zabiegany dla wszystkich czas, tym bardziej będę wdzięczna za pomoc. Wypełniona ankieta, będzie dla mnie najlepszym prezentem świąteczno – noworocznym Wink

P.S. Jeżeli możecie, proszę rozpropagujcie ankietę w waszych środowiskach (harcerki i harcerze od 16 lat). Liczy się dla mnie każda sztuka.

Z całego serca dziękuję.

phm. Olga Kolczyńska