Druhowie!
Już za prawie dwa tygodnie odbędzie się nasz wyjazd instruktorski do Bodzentyna.
Jedziemy by wspólnie spędzić czas, naładować akumulatory na górskich szlakach, podjąć wiążące decyzje odnośnie Bohatera dla naszej chorągwi oraz porozmawiać o szkoleniach, zdobywaniu stopni instruktorskich i 100-leciu harcerstwa.

Termin 18-20 czerwca 2010 r.
Miejsce: Bodzentyn w Górach Świętokrzyskich
Koszt: 100 zł (cena maksymalna, przy założeniu, że pojedzie nas przynajmniej 20 osób, przy większej liczbie oraz dokonanych oszczędnościach może nastąpić zwrot części wpłaty)
Transport: sprawdzony wygodny bus z przyczepą
Wyżywienie: zapewnione przez organizatorów
Zgłoszenia:

Poniżej obiecany formularz. Proszę Was wszystkich o jego wypełnienie -zarówno tych, którzy jadą, tych, którzy się wahają jak i tych co nie jadą.
Termin na zgłoszenie się: mija 13 czerwca 2010 r. o północy (w nocy z 13 na 14).

Ekwipunek:

1. Kompletny mundur z krótkimi spodenkami!!!
2. 100 zł – naprawdę staramy się by koszt był mniejszy
3. Karimata i śpiwór
4. Menażka, kubek
5. Śpiewnik, notatnik
6. Odzież i obuwie sportowe
7. Odzież i obuwie w góry
8. Prowiant tylko na drogę
9. Dokumenty (kto ma legitymację szkolną, studencką)
10. Może gry planszowe???

Uczestnicy:  instruktorzy, p.o. drużynowych oraz osoby z otwartą próbą instruktorską
Program: łączący wyprawę z elementami przygody z konferencją instruktorską o najważniejszych dla nas sprawach

Ewentualne wnioski i pytania proszę kierować na mail a.kralisz@zhr.pl

Czuwaj!