Jak pewnie część z Was zauważyła, na naszej stronie można odnaleźć „Mapę środowisk„, w której znajdą się docelowo wszystkie lokalizacje miejsc, gdzie działają jednostki organizacyjne Okręgu Łódzkiego. Obecnie mapa ta jest jeszcze w fazie przygotowań, wymaga uzupełnienia i uporządkowania. Głównym celem jej istnienia jest pomoc rodzicom przyszłych zuchów, harcerzy i wędrowników w odnalezieniu najbliższej jednostki ZHR

Chciałbym, by mapa ta dawała wyczerpujące informacje dotyczące poszczególnych jednostek w formie jednolitych pod względem budowy, podczepionych za pomocą linku, pojedynczych stron internetowych. Jako przykładową, przygotowano stronę z opisem 17 Łódzkiej Drużyny Harcerzy.

W związku z powyższym proszę Was o przygotowanie tekstu i grafiki, które będę mógł umieścić w sieci. Informacje na stronę powinny być skonstruowane według następującego planu:

* Informacje o drużynie/ gromadzie
o Krótka historia
o Opis działalności
o Ciekawostki dot. jej działalności
o Dlaczego warto być harcerzem/zuchem/wędrownikiem tej drużyny/gromady
* Środowisko działania
o Nr i adres szkoły
o Patron i adres kościoła
* W Internecie
o Adres aktualnej (!) strony internetowej
o Adres internetowej galerii (np. na www.mg2.zhr.pl)