Odbiorca: harcerka/ harcerz w wieku powyżej 18 lat, członek Kręgu HS, wędrownik, drużynowy drużyny młodszej lub gromady, instruktor, członek innych organizacji skautowych, niezrzeszony sympatyk, sympatyczny niezrzeszak

Nadawca: Zespół ds. Zgłoszeń i Poboru; ul. Smok 3, Kraków

Odnośnie: VI Eskapada Harcerstwa Starszego- 19-21 X 2012r.

Jedź z nami na Eskapadę! Pakuj plecak! Zgłoś się już dziś wypełniając jedną z ankiet:

ankieta nr 1

ankieta nr 2

ankieta nr 3

Roześlij wieść potencjalnym chętnym! Jak się wahają to się postaraj i ich nakłoń. W tym roku jedziemy na Halę Łabowską poznawać sekrety Beskidu Sądeckiego.

Na konto 57 2130 0004 2001 0189 3635 0008 można wpłacać 80 zł (z dopiskiem VI Eskapada HS). Możliwe choć niepewne są zwroty bądź dofinansowanie dobrze uzasadnionej prośby.

Ilość miejsc w tym roku jest ograniczona (70).

By mieć zapewnione miejsce należy przesłać ankietę oraz wpłacić zaliczkę w postaci 30 zł! Kto pierwszy ten lepszy – liczy się data wpłynięcia zaliczki, przy oddanej ankiecie!

Termin zgłoszeń mija 28 IX 2012 o 23:59:59!

Wniesiona opłata zapewni noclegi i przejazdy z i do Krakowa oraz sobotni obiad, dalsze niespodzianki.

Nie zapewni pozostałych posiłków (każdemu wyślemy maile do pozostałych uczestników danej trasy, o ile zaznaczy w ankiecie tzn. będzie można dogadać co do jedzenia na śniadania i kolacje i w ten sposób nieść mniej), innych wydatków.

Pod adresem eskapada.hs@zhr.pl zgłaszaj wszelkie prośby, skargi, zażalenia. Jeśli masz dobry powrót to pod numerem +48 696 318 163 możesz porozmawiać z komendantem Eskapady. Jeśli zamierzasz poruszać się własnym samochodem– napisz, skreślimy Cię z listy autobusowej ( i oddamy pieniądze za autobus, już na Eskapadzie). Jeśli możesz, i co ważniejsze, chcesz prowadzić trasę na Eskapadzie- zaznacz w ankiecie zgłoszeniowej. Jeśli możesz służyć jako sanitariusz i weźmiesz apteczkę – j.w.

Zaleca się wzięcie kompasu i latarki. Uprasza się o nie zabieranie map Beskidu Sądeckiego.

Zespół ds. Gór i „Kretowisk”,

Komendant VI Eskapady HS