Dnia 29.02.2012 odbyło się w siedzibie lokalu Okręgu Łódzkiego spotkanie ws. kategoryzacji Gromad Zuchów Łódzkiej Chorągwi Harcerzy. Spotkanie przygotowali i poprowadzili hm. Adam Drabik oraz Maciej Blim. Na spotkanie przybyła większość wodzów gromad oraz Jacek Kędzierski („Polesie”) i Krzysztof Wilkowski („Północ”). Podczas spotkania zaprezentowana została aplikacja wspierająca przeprowadzenie kategoryzacji gromad. Ponadto  wodzowie wymienili swoje uwagi z zespołem prowadzącym spotkanie, a także wzajemne oczekiwania jak byśmy wszyscy chcieli, żeby praca z kategoryzacją wyglądała.

Wszystkich wodzów jeszcze raz serdecznie zachęcamy do rozpoczęcia pierwszego etapu kategoryzacji. Już 3 gromady ją rozpoczęły! Kategoryzacja działa pod adresem super.harcerze.lodz.zhr.pl