W dniu 2 czerwca 2010 r. odbyło się 4 spotkanie Zarządu Okręgu. Poniżej możecie zapoznać się z poruszanymi na nim kwestiami.

Rozmawialiśmy o remoncie lokalu, tegorocznych obozach. W związku z wizytą audytora, który kontrolował sporządzenie bilansu okręgu rozmawiamy o sposobie przeprowadzenia inwentaryzacji całego sprzętu będącego majątkiem okręgu (czyli tego w magazynach i w posiadaniu drużyn).

Przyjęliśmy tez uchwałę o powołaniu grup problemowych,które zajmą się stworzeniem strategii działania okręgu na najbliższe 5 lat:

• do spraw PR i współpracy z innymi instytucjami i organizacjami (Michał Grelewski, Kamil Szczerkowski)
  • do spraw obozowych akcji letnich i zimowych (Hanna Drabik, Ewelina Papieska)
  • do spraw Agencji Dostaw Harcerskich (Kamil Szczerkowski)
  • do spraw polityki szczepowej (Piotr Czaiński)
  • do spraw finansowania i funduszy (Przemysław Czuma, Ewelina Papieska)
  • do spraw majątku i sprzętu (Przemysław Czuma)

Jeżeli chciałbyś w jakiś działaniach się realizować – zgłaszaj się do odpowiedniej osoby – czekamy.

Podsumowaliśmy tez ostatnie działania – wyjazd na służbę do Warszawy – Krakowa, zbiórkę darów dla powodzian, Dzień Dziecka organizowany wspólnie z Caritasem). Otrzymaliśmy wniosek powołania nowego szczepu i powiedzieliśmy tak. Powstanie szczep Horyzonty, szczepową zostanie druhna Marlena Walas a w jego skład wejdą środowiska 17 ŁDH-y i 16 ŁDH-ek. Życzymy powodzenia w działaniach.

Ostatnie postanowienie dotyczy zamknięcia pomieszczenia biura do użytku wszystkich poza szefową biura i przewodniczącego zarządu. Ksero, telefon i komputer zostaną wyniesione na zewnątrz żeby każdy mógł z nich korzystać, ale żeby wszelkie dokumenty były chronione i żeby nikt niepowołany nie miał do nich dostępu.