W najbliższy wtorek (1 marca 2011 r.) zwyczajem poprzedniego miesiąca (to jeszcze niedługa tradycja ale powoli ją tworzymy) zapraszam wszystkich Was na spotkanie naszego duszpasterstwa harcerek i harcerzy (każdy pierwszy wtorek miesiąca). Następna okazja dopiero za miesiąc, więc koniecznie trzeba skorzystać 🙂

Duszpasterstwo ma być miejscem, gdzie my, czyli osoby funkcyjne możemy rozszerzyć swoją wiedzę na temat Kościoła, duchowości, szukać inspiracji do budowania swojej relacji z Panem Bogiem, w miłej atmosferze zadać pytania, rozwiać wątpliwości… czym bliżej Pana Boga, tym pytań więcej, bo przecież Boga ogarnąć się nie da (nie byłby wtedy Bogiem) ale warto pytać 🙂 I tak na prawdę pomimo aktywności, wielu spraw na dziś i na wczoraj … to takie pytania są… więc nic tylko korzystać.

Zbliżamy się w kierunku Wielkiego Postu, po co taki okres w życiu Kościoła, po co w moim życiu…

• Temat: „Wielki Post – ani post, ani Droga Krzyżowa, ani Gorzki Żale”
  • Termin: 1 marca (wtorek) godz. 20:00
  • Miejsce: Kaplica Duszpasterstwa Akademickiego Piątka (Skorupki 5)