Druhny i Druhowie!

W związku z licznymi pracami remontowymi, zbiórkami, złą pogodą oraz innymi przedsięwzięciami, siedziba na Rewolucji wymaga gruntownego sprzątania. Ze względu na to iż mieszkanie jest duże, potrzeba czasu, by wszystko uporządkować. Do tego niezbędne są chętne osoby, które zapoczątkują wspólne czyszczenie.

Zależy mi na tym, by osób by było jak najwięcej, żeby wszystko poszło sprawnie i szybko. Mam nadzieję, że  jeden wieczór w zupełności wystarczy, oczywiście jeżeli zbierzemy się w licznym gronie.

Sprzątanie odbędzie się w sposób zorganizowany i może objąć zajęcia tj. mycie okien, podłóg, porządkowanie rzeczy harcerzy i harcerek, sprzątanie łazienki etc etc. Rzeczy bez właścicieli zostaną zapakowane w pudła i zostawione na tydzień podczas, którego będzie można je odebrać.Jeżeli ktoś się nie zabierze zagubionych rzeczy ostatecznie zostaną wyrzucone. Proszę więc drużynowych i drużynowe o obecność.

Spotykamy się 31 marca (czwartek) o godzinie 17.00.

Proszę o zgłaszanie deklaracji pomocy  i chęci udziału na adres: rewolucyjnagospodyni@gmail.com – im szybciej tym lepiej!
Bardzo zachęcam wszystkich do wspólnego czyszczenia! 😉

Ula Bagińska

PS. Radzę ubrać się w coś wygodnego 😉