Wyobraź sobie miejsce gdzie czujesz się dobrze, gdzie chętnie przychodzisz po wykładzie żeby wypić herbatę w znajomym towarzystwie. Wyobraź sobie że możesz tam ugotować spaghetti i poczęstować nim przyjaciół. Wyobraź sobie, że kiedy przyjedzie do Ciebie zaprzyjaźniona drużyna z innego miasta będzie miała gdzie się porządnie umyć. Wyobraź sobie miejsce, gdzie możesz zaprosić rodziców, dziennikarzy piszących artykuł o Twojej imprezie czy seniora z Twojej drużyny. Wyobraź sobie, że to miejsce ma adres Rewolucji 9.

Rozpoczynamy akcję Rewolucja na Rewolucji.

Pora urządzić nasz piękny i wspaniały lokal tak, aby był naszą wizytówką. Abyśmy czuli się w nim jak w domu. Weźmy przykład z Chorągwi Harcerek (tak tak, harcerki mogą brać przykład same z siebie) i zmieńmy Rewo na lepsze.

Prezentujemy projekt opracowany przez zaprzyjaźnionego architekta wnętrz – Michała Kozłowskiego w konsultacji z Zarządem Okręgu.

Czekamy na Wasze uwagi, głosy zachwytu, pytania i deklaracje pomocy (przesyłać na maila michal.grelewski@gmail.com, albo pisać w komentarzach). Sprawa lokalu jest sprawą każdego z nas.