Druhny i Druhowie,

W ramach realizacji projektu filmowego „Nasz Bohater” jest przewidziany harcerski wyjazd do Katynia. Jest to niepowtarzalna okazja, aby oddać hołd zamordowanym Polskim Oficerom oraz zaangażować się w realizację filmu, który ma o nich przypomnieć.
Program jest całkowicie dostosowany do naszych potrzeb i specjalnie wyjazd organizowany dla harcerzy ZHR.

Zachęcam Was do udziału w projekcie. 6-dniowy wyjazd, który w programie przewiduje wyjazd do Kozielska (co jest ewenementem w organizacji tego typu wyjazdów przez biura turystyczne|) jest dofinansowany z Fundacji BZ WBK dzięki czemu jego koszt jest stosunkowo niewielki (za 3 dniowy wyjazd, gdzie w Katyniu spędza się około 8 godzin – trzeba zapłacić blisko 1400zł).

Szczegółowy program wyjazdu i forma zgłoszeń (zgłoszenia do 5 kwietnia 2014) znajdziecie z załączonym plakacie.

Jeśli wiecie, że ktoś z Waszej rodziny, bądź znajomych chciałby pojechać, to zaznaczcie proszę to w zgłoszeniu – tak, abyśmy w przypadku braku kompletu osób mogli uzupełnić autobus.

„Każdy Polak co najmniej raz w życiu powinien być w Katyniu” – powiedział do mnie Pan Lange – Prezes Stowarzyszenia „Rodzina Katyńska”, który wraz z małżonką będzie naszym przewodnikiem.