Jubileuszowy Zlot Okręgu Łódzkiego ZHR z okazji 100 lecia harcerstwa i XX lecia Okręgu Łódzkiego to wydarzenie, do którego zuchy, harcerki i harcerze przygotowywali się przez cały rok. W ciągu 3 dni w tygodniu poprzedzającym setną rocznicę wydania przez Andrzeja Małkowskiego rozkazu powołującego do życia pierwsze drużyny skautowe we Lwowie chcemy zaakcentować ten wspaniały Jubileusz.

Czas i miejsce

Zlot zacznie się w Łodzi 13 maja 2011 roku na rynku CH Manufaktura, gdzie odbędzie się jubileuszowy apel. Tego samego dnia udamy się do Wiśniowej Góry (gmina Andrespol), gdzie do 15 maja będziemy gościć na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji „Relaks”. Zlot zakończy się dziękczynną msza świętą za 100 lat Harcerstwa Polskiego oraz 20 lat pracy Okręgu.

Wyświetl większą mapę