Od 6 maja ruszy w Łodzi nowy punkt sprzedaży mundurów harcerskich – sklep „Militaria” w Łodzi przy ul. Rzgowskiej 180.

Poza mundurami, w sklepie będzie można nabyć cały ekwipunek harcerski: buty, spodnie, menażki, noże, latarki itp.

Istnieje też możliwość, aby w sklepie dostępne były chusty, getry z wywijkami oraz pagony poszczególnych drużyn. Zainteresowani tym drużynowi muszą kontaktować się w tej sprawie z Piotrkiem Golańskim (p.s.golanski@gmail.com lub 669-697-675).

Wszystkie nurtujące was pytania odnośnie mundurów i tego sklepu, możecie kierować również pod ten sam mail/numer. Od przyszłego tygodnia na stronie www.fic.org.pl znajdzie się odnośnik do strony, na której będą wyświetlane aktualności odnośnie umundurowania.

Piotr Golański
Fundacja Idealny Czynnik