Drodzy skauci!

Skaut to zwiadowca, mistrz w orientacji. Wielu z Was brało udział w biegach na orientację, czy to na obozie, czy podczas zbiórek. My proponujemy Wam coś nowego – MINO – Miejską Imprezę na Orientację. Chcemy sprawdzić, jak poruszacie się w miejskiej dżungli. MINO będzie wymagało od was nie tylko sprawności w orientacji w terenie, ale także w świecie historii, kultury i tradycji naszego miasta. Niezbędna też będzie przebiegłość i nutka detektywa – zapraszamy!

MINO*  – Esencja Piotrkowskiej

Start: 29 lipca 2011, 18.00
Skąd: Podwórko na Piotrkowskiej 89

MINO to oryginalna łódzka gra, stworzona przez Stowarzyszenie Topografie, która swoją prostą mechaniką zdobywa coraz więcej zwolenników. Po sukcesie prezentacji MINO na festiwalu gier You Are Go! w Berlinie i owocnej MINO współpracy z twórcami Polówki rozpoczynamy prace nad reedycją łódzkich wydań gry i kilkoma zupełnie nowymi planszami. W świeżutkie MINO wydane w zgrabnym pakiecie będziecie mogli zagrać już na jesień, tymczasem zapraszamy na prequel – MINO „Esencja Piotrkowskiej” w czasie którego wydobędziemy z tej ulicy to co najlepsze.

Trasa będzie atrakcyjna a nagrody – warte wysiłku.