Naczelnictwo Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej zaprasza drużyny do udziału w konkursie na przygotowanie materiałów promocyjnych kampanii 1%. Celem konkursu jest promocja działań prowadzonych przez drużyny ZHR w ramach kampanii 1%. Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest nadesłanie pracy konkursowej w wyznaczonym terminie, tj. do 15 marca 2010 roku. Przesłane projekty zostaną umieszczone na stronie www.1procent.zhr.pl

W konkursie zostaną wyłonione 3 projekty, które otrzymają nagrody o wartości 500 zł.

Organizator

Konkurs jest realizowany przez Naczelnictwo Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Cel konkursu

Uczestnicy konkursu

Uczestnikami konkursu mogą być drużyny Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej.

Tematyka prac konkursowych

Prace konkursowe powinny być związane z kampanią 1% prowadzoną przez drużyny.

Kategorie konkursu

• spot/film
  • baner
  • projekt ulotki

Termin nadsyłania prac

Ostatecznym terminem nadsyłania prac konkursowych jest 15 marca 2010 roku, prace prosimy przesyłać na adres e-mail: 1procent[at]zhr.pl

Data rozstrzygnięcie konkursu

Konkurs zostanie rozstrzygnięty 18 marca 2010 roku Wszystkie nadesłane prace zostaną umieszczone na stronie www.1procent.zhr.pl

Nagrody

Drużyny, zdobywcy pierwszych nagród, otrzymają nagrody rzeczowe w wysokości 500 zł, nagrody zostaną zakupione po konsultacji z nagrodzonymi drużynami. Nagrodzone spot oraz film zostaną umieszczone na stronie www.zhr.pl, www.1procent.zhr.pl oraz na stronach wybranych portali internetowych. Zwycięzca w kategorii projekt ulotki otrzyma możliwość wydrukowania ulotek w nakładzie do 500 sztuk.

Nagrodzone i wyróżnione prace zostaną wykorzystane podczas kampanii 1%.

Komisja Konkursowa

Przewidywany skład Komisji Konkursowej: Skarbnik ZHR, Członkowie Naczelnictwa ZHR, Koordynator kampanii 1%

Informacje dodatkowe

• Przystąpienie do konkursu i przesłanie pracy konkursowej jest jednoznaczne z zaakceptowaniem warunków Regulaminu konkursu.
  • Przesłanie pracy konkursowej oznacza, że uczestnik może legalnie dysponować prezentowanym materiałem. Naczelnictwo ZHR nie ponosi odpowiedzialności prawnej ani finansowej w przypadku odkrycia faktów odmiennych od deklarowanych przez uczestników.
  • Organizator zastrzega sobie prawo do udostępniania i przetwarzania informacji, które są przedmiotem konkursu.
  • Prace prosimy nasyłać na adres: 1procent[at]zhr.pl
  • Wszystkie informacje o konkursie są dostępne na stronie www.1procent.zhr.pl