Z niemałą radością pragnę podzielić się z Wami informacją, że w dniu 3.12.2011 Naczelnik Harcerzy hm. Radosław Podogrocki podczas spotkania Wielkiej Głównej Kwatery Harcerzy wręczył w miejscowości Police czerwoną podkładkę Adamowi Drabikowi, któremu jeszcze raz serdecznie gratulujemy zdobycia stopnia harcmistrza. Wielka Główna Kwatera Harcerzy tym razem odbyła się w Szczecinie. Z ramienia Łódzkiej Chorągwi Harcerzy wzięli w niej udział: Michał Stasiak, Adam Drabik i Piotr Czaiński. Podczas spotkania omawiana była sytuacja w Chorągwiach, podsumowano kategoryzację 2011, przygotowania do spisów Baobab i CeSeI oraz zapowiedziano na wiosnę 2012 Złaz Organizacji Harcerzy w Poznaniu. Wśród atrakcji jakie czekały na uczestników WGKH było zwiedzanie Bembridge’a oraz stare pofabryczne tereny w Policach. Termin i miejsce odprawy nie był przypadkowy bowiem w tym czasie w Szczecinie odbywał się Rajd Grudzień.