Druhny i Druhowie! 18 zgłoszonych drużyn. Ponad 100 zawodników. Jeden weekend. Już w sobotę 26 lutego rozpocznie się VI Harcerski Turniej Piłki. Szykują się wyjątkowe zawody i to nie tylko dlatego, że rywalizacje podgrzewa fakt, że jest to element punktowany w ramach obchodów 100-lecia harcerstwa.

Już od środy 23 lutego na stronie internetowej Szczepu Zacisze (w zakładce „turniej”) szczegółowy harmonogram rozgrywek i składy zespołów. Zachęcamy do licznego przybycia i wspierania swoich ulubionych reprezentacji. Dla wyróżniających się świetnym dopingiem kibiców przewidzieliśmy nagrody. Możecie zapoznać się z dokładnym składem wszystkich drużyn, po raz pierwszy w historii w turnieju startują harcerki, w tym roku przy rozgrywkach pomagają nam profesjonalni sędziowie, a nad bezpieczeństwem czuwa HOPR. Informujemy też, że możecie spodziewać się wyników i relacji live na naszej stronie turnieju.

Ponadto redakcja „Wywiadowcy” zachęca wszystkich do typowania zwycięzców.