Ruszamy z przygotowaniami do Harcerskiej Służby Lednica 2013! W ciągu najbliższego tygodnia strona HSL będzie przechodziła metamorfozę i będą pojawiały się na niej aktualne informacje dotyczące tegorocznej służby. Póki co, wykorzystajmy nadchodzący czas na zachęcanie i zapraszanie na Pola Lednickie znajome harcerki i znajomych harcerzy, zaprzyjaźnione środowiska, hufce czy chorągwie. W tym roku, korzystając z długiego weekendu chcemy aby HSL rozpoczął się już w czwartek wieczorem. Przygotowujemy dla Was program, który pozwoli z jednej strony powrócić do źródeł i korzeni naszej historii, a z drugiej będzie czasem refleksji i formacji duchowej związanej z hasłem tegorocznego spotkania „W imię Ojca”.

Termin: 30 maja- 2 czerwca
Koszt: 10 zł