Flaga PolskiZapraszamy na grę obu łódzkich chorągwi ZHR „Krok w Niepodległość” z okazji 90. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Gra rozpocznie się 10 listopada o godz. 10:30 na Rynku Staromiejskim w Łodzi. Mogą w niej wziąć udział grupy od 3 do 9 osób.

Zgłoszenia z listą osób i nazwą patrolu należy przesyłać na adres poczty internetowej: gra_lodz@zhr.pl, lub przy pomocy specjalnego formularza, w terminie do 8 listopada 2008 r. Koszt uczestnictwa (obiad) wynosi 5 zł. Drużynowych nie biorących udział w grze prosimy o pomoc przy jej organizacji.

Plan gry:

• 10:30 – Apel rozpoczynający grę (Rynek Staromiejski)
  • 11:00-14:30 – Gra po centrum Łodzi (okolice placu Wolności i ulicy Piotrkowskiej)
  • 15:00 – Zakończenie i podsumowanie gry (przed Kościołem Matki Boskiej Zwycięskiej przy ul. Łąkowej)
  • 15:20 – Obiad
  • 16:00 – Msza święta