Czuwaj!

W piątek jak co roku spotykamy się na ekumenicznej drodze krzyżowej ulicami miasta pod Kościołem św. Mateusza na Piotrkowskiej (katedra ewangelicka). Spotykamy się o 19.30.

To ważne świadectwo:

• publicznego świadectwa przyznania się do Chrystusa
  • ważności dla nas dialogu między religiami, chcemy pod Krzyżem Chrystusa być jedno z innymi chrześcijanami
  • naszej chęci służby

Więc jesteśmy potrzebni 🙂 Odpowiadamy tradycyjnie za służbę porządkową. Do zorganizowania jej bardzo potrzebuję też osób starszych (nie tylko małych harcerzy, choć oni też są bardzo, bardzo potrzebni). Jeżeli ktoś z was będzie – zgłaszajcie to wcześniej – wyznaczę zadania (drobne)

Ponieważ może być ciężko zdążyć to chętnych zapraszam do uczestnictwa w nabożeństwie wielkopiątkowym, które specjalnie zostanie odprawione dla nas (czyli dla wszystkich organizatorów EDK) w Duszpasterstwie Akademickim (Skorupki 5)

Wiem, że późno to wszystko ale proszę Was serdecznie abyście przybyli ze swoimi drużynami, myślę że to ważne dla naszego okręgu.

Chciałbym prosić ponadto, aby każdy do kogo dotrze ta informacja, przekazał ją tam gdzie tylko może – hufcowy drużynowym, drużynowi swoim drużynom, kolega koledze:)

Wszystkie ewentualne pytania do mnie (mail, tel. 783118044, falcebook) bo do Hani Drabik:)

p.o. drużynowego XV ŁDW
Daniel Pawlak