HerbMamy zaszczyt zaprosić wszystkie Instruktorki i wszystkich Instruktorów oraz zz-y Okręgu Łódzkiego na kominek zorganizowany z okazji Jubileuszu 50 – lecia 16 Łódzkiej Drużyny Harcerek* „Korona” im. Świętej Królowej Jadwigi. Kominek odbędzie się w piątek 29 maja 2009 r. o godzinie 20:30 w Gimnazjum nr 16 na ul. Syrenki 19a w Łodzi.

Jeżeli byłaby tylko taka możliwość to zapraszamy również na pokaz filmu przez nas kręconego. Pokaz odbędzie się w sobotę o godzinie 17:00 w kinie Cytryna.

Zapraszamy również na mszę oraz apel kończący Jubileusz. Msza odbędzie się w niedzielę o godzinie 11:30 w kościele pod wezwaniem Najświętszego Sakramentu na ul. Sobótki 11 w Łodzi, a po niej przejdziemy na apel.

Jeszcze raz serdecznie zapraszamy i liczymy na Waszą obecność.

Z harcerskim pozdrowieniem CZUWAJ!!!
16 Łódzka Drużyna Harcerek „Korona” im. Św. Królowej Jadwigi

* Ta drużyna nie ma jeszcze swojej wizytówki.