Las, jeziora, ogniska, wiele dni wspólnej zabawy…To są rzeczy, na które harcerze i zuchy czekają cały rok. Trwa właśnie Akcja Letnia Okręgu Łódzkiego!

Czas wakacji jest dla harcerzy bardzo intensywny. Odbywają się obozy harcerskie, kolonie zuchowe, kursy. W sierpniu czeka nas również Jubileuszowy Zlot 30 – lecia ZHR. W tym roku harcerze i zuchy spędzają czas na 6 obozach i 5 koloniach. Komendanci, kadra oraz drużynowi działają na najwyższych obrotach, żeby wypoczynek był zorganizowany na jak najwyższym poziomie i żeby uczestnicy przeżyli niesamowitą przygodę. Jednak wysiłek obficie owocuje i wszyscy wracają z wyjazdów pełni niezapomnianych wrażeń i nowych doświadczeń. Atmosfera, braterstwo, nauka poprzez gry i zabawy, wspólne wieczorne ogniska, gawędy – to wszystko sprawia, że nasze wyjazdy są wyjątkowe. Zresztą, zobaczcie sami!